Kancelaria

Kancelaria adwokacka została założona przez adwokat Karolinę Krupińską, która od 2003 roku zdobywa wiedzę i doświadczenie zawodowe w dziedzinie prawa.

Działalność Kancelarii opiera się na świadczeniu kompleksowych usług prawnych na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Specjalizacja Kancelarii skupia się przede wszystkim na sprawach z zakresu Prawa Zamówień Publicznych oraz Prawa Farmaceutycznego jak i szeroko pojętego sektora medycznego.

Kancelaria świadczy usługi na najwyższym poziomie, w sposób profesjonalny i kompleksowy. Każdy Klient jest ważny. W odróżnieniu od sieciowych kancelarii prawnych, które często nie mają czasu dla swoich klientów, my znajdziemy czas dla każdego Klienta. Sprawami zajmujemy się w sposób odważny, ale jednocześnie rozważny i przemyślany. Słuchamy naszych Klientów i wspólnie ustalamy strategię działania. Gwarantujemy odpowiedzialne oraz uczciwe podejście do każdej sprawy i powierzonych zadań. Dla nas nie ma spraw ważnych i ważniejszych, każda sprawa naszego Klienta jest ważna, dlatego cieszymy się zaufaniem Klientów.

Oferujemy godną i profesjonalną reprezentację przed wszystkimi sądami, organami administracji publicznej i samorządowej, organizacjami i instytucjami społecznymi, a także organami ścigania.

Prowadzimy bloga prawnego: aktualneprawoblog.pl, dzięki któremu jesteśmy na bieżąco w przepisach i zmianach w prawie, a także dzięki któremu pogłębiamy naszą wiedzę w różnych dziedzinach prawa. Idąc z duchem czasu stworzyliśmy również profil Kancelarii na facebooku oraz na twitter. Przedsiębiorcy mogą nas znaleźć na LinkedIn oraz GoldenLine.

Kancelaria chce się rozwijać, jesteśmy ambitni i otwarci na nowe wyzwania oraz współpracę ze specjalistami różnych dziedzin prawa.

Zapewniamy Państwu stały kontakt z prawnikiem, zarówno bezpośredni w siedzibie Kancelarii i jej filii, jak również w siedzibie naszych Klientów.